Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Erzurum Asansörlü Evden Eve Nakliyat


Erzurum’un tüm ilçelerine ve Erzurum’dan tüm Türkiye’ye gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerinde üst katlara taşınacak olan eşyalarınızı yine üst katlara taşımak için en güvenli yöntem olan asansörlü nakliyat hizmetini sizlere en kaliteli şekilde sunuyoruz.

Erzurum asansörlü nakliyat işlerinizde ilk olarak ekspertizimiz evinize gelerek incelemelerde bulunur ve taşıma ekibi için gerekli verileri toplayarak yük asansörünün nereye ve ne şekilde konulacağını belirler. Sonrasında gelen taşıma ekibimiz, eşyalarınızı en güvenli haliyle paketler ve sökülmesi ve daha sonra montaj olması gereken eşyalarınızı da marangozumuz gerekli şekilde sökerek paketlenmesini sağlar.

erzurum asansörlü evden eve nakliyat
Yük asansörü ile evinizden indirilen eşyalarınızın, merdivenden eşya indirmedeki tüm kırılma, çizilme, zedelenme gibi zararları bitirilmiş olur.Güvenli bir şekilde yeni evinize taşınan eşyalar, burada istediğiniz yerlere profesyonel ekibimizce yerleştirilir ve daha önce sökülmüş eşyalarınız aynı halinde monte edilerek tarafınıza teslim edilir.

Size sadece işin kolaylığını seyretmek ve bu konuda memnun olmak kalır. Bizimle görüşmeden Erzurum’da eşya taşıma işlerine karar vermeyin!