Erzurum Ofis Taşımacılığı

Erzurum’da ofis taşımacılığı hizmeti konusunda işimizi sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Ücretsiz expertizimiz ofisinize gelerek tüm bilgileri kayıt altına alır. Firmamız olarak ofis eşyalarınızı büyük bir titizlik ile taşımaktayız. İşinde büyük gayret gösteren firmamız ofis eşyalarını taşımaya daima hazırdır.

erzurum ofis taşıma

Expertizim ofisinizde tüm eşyaları not ederek, firma personellerimize bildirir. Bu bilgilere göre harekete geçilir. Eşyalarınıza harcanacak ambalaj malzemesi, eşyalarınızı alabilecek araç ayarlanır. Buna göre ortalama fiyatımız çıkarılır, sizlere bildirilir. Fiyat konusunda anlaşılırsa ofisinizi taşıma işlemine geçilir.

Ofisinizde bulunan tüm masa, dolap vs. eşyalarınız mobilyacı ustamız tarafından sökülerek ambalajı yapılır. Sökülen eşyalar taşınarak yeni ofisinizde tekrar aynı şekil kurulur. Ofisinizde bulunan, karışmasını istemediğiniz, tüm dosyalarınız, karışmadan tek tek kolilere koyulur. Hangi odadan alınmış, kime ait ise dosyalar, kolilerin üstüne kime ait olduğu yazılır. Yeni ofisinizde tekrar aynı şekil dolaplarınıza yerleştirilir.

Yeni ofisinizde eşyalarınız yerli yerine yerleştirilir. Son kontroller yapılarak ofisiniz sizlere teslim edilir.