Şehirlerarası Nakliyat

Erzurum’a veya Erzurum ‘dan yapacağınız eşya taşıma işlerinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması sorunu aklınızda her zaman olumsuz bir durum olmaktadır. Esadaş Erzurum Nakliyat olarak biz bu tür durumları sorun olmaktan çıkarıyoruz ve size en kaliteli Erzurum şehirlerarası nakliyat hizmetini yıllardır vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Eşyalarınızı taşımadan önce, eşyalarınız taşınırken ve taşındıktan sonrası için aldığımız önlemler ile başlarına gelebilecek herhangi bir kazaya, çarpmaya, zedelenmeye ve diğer olumsuzluklara karşı eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

erzurum evden eve nakliyat

Eşyalarınız taşınmadan önce bizi aradığınızda, istemeniz halinde, ekspertizimiz gelerek evinizin konumuna ve eşyalarınızın durumuna bakarak size fiyat sunmaktadır. Ayrıca taşınma planı konusunda da sizi bilgilendirerek gelecek olan taşıma ekiplerine de aynı planı aktaracaktır. Taşıma ekiplerimiz geldiğinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde ambalajlama yapacaktır. Ambalajlarımız geniş hava kabarcıklı ve sağlam malzemeden üretilmiş, çarpmaya ve düşmeye karşı dayanıklı ürünlerdir. Eşyalarınızın tamamı bu ürünle ambalajlanır.

Ambalajlama işlemleri sonrası taşıma ekiplerimiz nakliye aracına yüklemeyi yapar. Bu esnada üst katlarda bulunan evlerdeki eşyaların daha güvenli şekilde taşınması için Erzurum asansörlü nakliyat hizmetini tercih edebilirsiniz. Yük asansörlerimiz aracılığı ile eşyalarınız 25. kata kadar yükseklikten indirilebilmekte veya çıkartılabilmektedir.

Ayrıca taşıma esnasında eşyalarınız sigortalanarak meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluğun tekrar önüne geçilmektedir.

Eşyalarınızın paketlenip, doğru şekilde nakliye aracına yüklenmesi; nakliye seyahati esnasında doğru bir şekilde seyahat edilmesi ve doğru şekilde taşınarak yerleştirilmesi aşamalarını profesyonel ekiplere yaptırmak size hem zaman, hem de maddi konularda kâr sağlar.

Esadaş Nakliyat olarak Erzurum şehirlerarası nakliyat işlerinde her zaman sizlere en kaliteli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. % 100 müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışmalarımızla eşyalarınızı büyük bir titizlikle ve tam zamanında taşımak bizim görevimizdir.
Erzurum’dan şehir dışına (örneğin Ankara nakliyat) veya şehir dışından Erzurum’a gerçekleşecek tüm taşıma işleriniz için bizleri hemen arayın!