Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1997 yılından beri sizlere verdiği kaliteli taşımacılık hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek büyüyen Erzurum Esadaş Nakliyat ile eşyalarınızı güvenle, endişesiz bir şekilde ve kolayca taşıtabilirsiniz. Yılların bize öğretmiş olduğu tecrübe birikiminden aldığımız güç ve kaliteli ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi yaşatmanın gayesi ile, işimizi büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Sahip olduğumuz yetki belgelerimiz ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışan profesyonel çalışanlarımız ile eşyalarınızı her zaman güvenle taşımaya devam edeceğiz. Erzurum 'un her bölgesinde gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetleri ile adımızdan söz ettirmeyi başarmış bir şirket olarak, Erzurum evden eve nakliyat hizmetlerinin öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Sadece evden eve nakliyat değil; ofis taşımacılığı, eşya depolama, asansör hizmetleri gibi hizmetlerimiz için de sizleri bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almaya başlayabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN!


0533 816 7254Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına aklınızdaki sorulara ve sorunlara cevap verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilmek istediğiniz her soruya cevap vererek endişelerinizi yok ediyoruz.

BİZE GÜVENMENİZ İÇİN NEDENLER

Yıllardır taşımacılık piyasasında varlığımız ile her zaman en kaliteli ve en güvenilir ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ettik. Güven bizim için esastır. Bu nedenle kaliteyi uzaklarda aramayın!

Güvenilir Hizmet

İşlerimizi yaparken güven ortamını oluşturarak işimize başlıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli bir hizmet yapılan işin kesin çözüme ulaşması için esastır. Bu nedenle kaliteden ödün vermiyoruz.

Uzman Ekip

İşinin her aşamasında büyük bir özveri ve titizlik gösteren tecrübeli ekiplerle işinizi tamamlıyoruz.

Tecrübe

Tecrübeli olmak sadece yıllarca o işi yapmaktan ibaret değildir. Bulunulan ortama göre kullanılacak ekipman, yöntem ve planlama ile tecrübelerimizi paylaşarak iş yapıyoruz.